Benvinguts

2015-01-25 00:22
Benvinguts a la nova pàgina web del Club RC Aeromodelisme de l'Ebre. Aquest és el nou portal d'accés per a tots aquells que senten passió pel món de l'Aeronàutica, aquí podeu trobar tot el que fa referència a l'aeromodelisme, muntatge de models, aprenentatge de vol, tutorials etc... Cadascun dels nostres socis tenen models diferents amb noves aportacions sobre construcció i muntatge, tant d'avions com d'helicòpters, multicòpters, simulació, drones, vol guiat en primera persona (First Person View), FPV i molt més.
 
Avís als visitants
Fes-te soci i gaudiràs de la nostra acadèmia de vol, de les instal·lacions i estaràs al dia dels esdeveniments que periòdicament es realitzen al nostre camp de vol. Aquest és el lloc adequat per començar amb aquest hobby. L'assessorament de qualitat per part de tots els nostres socis, et farà gaudir cada moment amb total seguretat, no ho dubtis i vine a conèixer-nos sense compromís.

  •